kapaklibelediyesi01
Genel Haberler, News

EKALDES, ÜRÜN AİLESİNİ YEŞİL ÜRÜNLERİYLE GENİŞLETİYOR!

Güneş enerjisi; tüm dünyanın “Temiz Elektrik Enerjisi” olarak nitelediği bir enerji kaynağıdır. Biz de buradan hareketle gelecek nesillerimize temiz bir çevre bırakmak ve ekonomiye katkı sağlamak üzere; Ekaldes Güneş Panelli Dekoratif Aydınlatma Direği’ni sizlere sunuyoruz.

2 GÜN BOYUNCA KESİNTİSİZ ENERJİ
Direğimizin aküsü tam dolu olduğunda, hiç güneş görmeden 2 gün boyunca başka bir kaynağa ihtiyaç duymadan enerji sağlayabiliyor. Bunun anlamı hiçbir koşulda direğimiz başka bir elektrik altyapısına ihtiyaç duymuyor.
Elektrik şebekesine bağlanmak zorunda olmayan direklerimiz rahatlıkla montajı tamamlanarak hemen kullanıma hazır hale geliyor.

DİREĞİN ÖZELLİKLERİ
6 metre yüksekliğinde tasarlanan direğimizin 40 Watt gücünde armatürü bulunmaktadır. 250W güneş paneli bulunan direğimizin tasarımında ise Selçuklu motifli ledler bulunuyor.

DİREK NERELERE UYGUN?
belediye parklarından fabrikaların çevre aydınlatmalarına,çay bahçelerinden üniversite kampüslerine, villa bahçelerinden mesire yerlerinin aydınlatılmasına kadar istenilen her yerde güneş enerjili direğimizi hiç tereddütsüz tercih edebilirsiniz.