hakkari-ayyildizi-duzenlemesi-1
Basında Biz

Yeni filizlenen güzel ilimiz Hakkari!

Birkaç yıl önce vatandaşlarının kendilerine hizmet etsin diye seçtikleri belediye başkanlarının kaderine terk ettikleri devletimizin desteği ile Hakkari her geçen gün modernleşiyor.

2016 tarihinden itibaren Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Hakkari Vali Yardımcısı Cüneyt Epcim’in ürettiği projeler ve gerçekleştirdiği hizmetler yöre halkı tarafından takdir ediliyor.

Dönüşüm Programı” kapsamında hazırladığı “Estetik-Dekoratif Kent Aydınlatma” projesi kapsamında yaptırılan Ayyıldız düzenlemesi, ışıklandırmalar, asfalt yollar, çocuk oyun grupları, prestij caddeler, çocuk oyun merkezi gibi birbirinden güzel hizmetler Hakkari kent merkezinin çehresini değiştirdi.

Halkın bağrına bastığı Vali Cüneyit Toprak ve Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim’in koordineli çalışması ve ortaya çıkan muhteşem Hakkari görüntüsü yöre halkını sevindirdi.

Kısa sürede modern kente kavuşan Hakkari kent merkezini helikopterde uzun bir süre izleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ise bir zamanlar gördüğü Hakkari’nin şimdi eski Hakkari arasında büyük fark olduğunu ve gün geçtikçe modernleştiğini kurmayları ile konuştuğu söylentisinin kulaktan kulağa duyulması Hakkari’nin il kalması için bir umudun olduğu belirtildi. Haber: Feyzullah Taş

HakkariHaberTV