cizre-paris-3
Genel Haberler

Bakan Soylu Paylaştı: “Paris Değil Cizre”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, KHK kapsamında görevlendirme yapılan Cizre Belediyesi tarafından düzenlenen caddenin fotoğrafını, “Paris değil Cizre” yorumuyla paylaştı.

Şırnak’ın Cizre Belediyesi, Sanayi Caddesi’nde “Sokak Sağlıklaştırılması Projesi”ni hayata geçirerek caddeye yeni bir görünüm kazandırdı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, caddenin yeni halini Twitter hesabından, “Paris değil CİZRE” yorumuyla paylaştı.

EKALDES DİREKLERİYLE MUHTEŞEM DÖNÜŞÜM
İçişleri Bakanlığınca Kanun Hükmünde Kararname kapsamında görevlendirme yapılan Cizre Belediyesi kentin en işlek caddelerinden Sanayi Caddesi’nde gerçekleştirdiği “Sokak Sağlıklaştırılması Projesi” ile Sanayi Caddesi’ni, “sevgi” caddesine dönüştürdü.

EKALDES İLE GECE GÖRÜNTÜSÜ GÖZ KAMAŞTIRIYOR
Getirilen yeni düzenleme ile araç trafiğine kapanan caddede, inşa çalışmaları başlatıldı. Bitme aşamasına gelen çalışmalarda, yolun ortasında yaya bölümü yapıldı. Ekaldes direkleriyle aydınlatma çalışmalarının tamamlandığı caddenin gece görüntüsü göz kamaştırıyor.

SÜLEYMAN SOYLU TWİTTER’DAN PAYLAŞTI
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu caddenin yeni halini Twitter hesabından paylaştı. Soylu fotoğrafa, “Paris değil Cizre. Cizre göz kamaştırıyor” notunu yazdı. Soylu’nun paylaşımı dakikalar sonra binin üzerinde beğeni aldı.

İşte Bakan Soylu'nun Paylaşımı

suleyman-soylu-twitter-dan-paylasti-paris-degil-9290794_5080_m