img_2337
Genel Haberler, News

Ekaldes Ürünleri, Ankara’da Ses Getirdi

img_2347

Firmamızın katılımıyla, Ankara’da gerçekleşen 6. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi; İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Polis Akademisi Başkanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü ve Yüksek Öğretim Kurulu öncülüğünde diğer kurum, kuruluş ile sivil toplum örgütlerinin katılımlarıyla 12-14 Kasım 2015 tarihlerinde Ankara Congresium’da (ATO Kongre Merkezi) gerçekleşti. 6. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi 12 Kasım 2015 Perşembe günü saat 10:00’da Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü CİRİT, İçişleri Bakanı Selami ALTINOK, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun BİLGİN katılımıyla başladı.

Trafik alanında hizmet veren firma, kurum, kuruluşların tecrübeleri ve bilim insanlarının çalışmalarını karşılıklı olarak paylaşılması amacı ile düzenlenen, Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyum ve Sergisi’nin açılış töreni protokolün yanı sıra, sektör temsilcileri, akademisyenler, yabancı konuklar ve vatandaşların katılımı ile yapıldı.

Bakan ALTINOK da ziyaret etti.
Fuarda gösterilen yeni nesil ledli alüminyum sinyalizasyon direklerini, Ankara’da da tanıtan Ekaldes Aydınlatma, fuarda yoğun ilgi gördü. Avrasya Güvenlik ve Trafik Fuarında tanıtımı yapılan yeni nesil ledli alüminyum sinyalizasyon direklerinin bulunduğu standı, İçişleri Bakanı Selami Altınok da ziyaret etti.

Ekaldes Sinyalizasyon Teknolojisi Vurgulandı.
Yapılan konuşmalarda, alüminyum direklerin diğer direklere göre geri dönüşüm avantajının bulunduğu ve ledli aydınlatmanın eski tip aydınlatmaya göre çok daha ekonomik ve güvenli olduğu vurgulandı.

Sergide, trafikle ilgili ürün, hizmet ve teknoloji üreten 76 kamu kurumu, özel sektör kuruluşu ve Polonya Büyükelçiliği Ticaret ve Yatırımı Geliştirme Bölümü bünyesinde Polonya firmaları da stant açtı. Fuar; sempozyum, panel ve oturumlar ile devam etti.

Tag Sinyalizasyon Büyük İlgi Gördü

6. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi - Ankara
6. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi - Ankara