neden
Genel

Neden Ekaldes ?

Neden Ekaldes ?

Neden Alüminyum ?

al

Dış Etkenlere Direnç

Alüminyum görece olarak korozyona dayanıklı bir malzemedir. Bunlar da; yağmur, rüzgar, pas(oksitlenme) gibi etkenlerdir. Alüminyum bu etkenlere karşı çok dirençli bir metaldir.

korozyon

Hafiflik

Alüminyum; kullanılabilecek diğer malzemelere göre hafiftir.

hafiflik

İletkenlik

Alüminyum, yüksek elektriksel iletkenliğe sahiptir.

iletkenlik

Geri Dönüşüm

Alüminyum hurdaların büyük çoğunluğu uygun geri dönüşüm işlemleriyle hiçbir kalite kaybı olmaksızın tekrar üretilebilmektedir.

geri-donusum

Doğa ile Uyum

Mümkün olan birçok malzeme arasında bir seçim yapılması gerektiğinde, alüminyum doğa ile en barışık ve en ekonomik tercih olacaktır.

doga-uyumu

Neden LED ?

ld

Uzun Ömür

LED’ler diğer lambalara nazaran daha uzun ömüre sahip bir aydınlatma aracıdır. Flaman lambalar yaklaşık 1500 saat, flüoresan lambalar 30000 saat iken LED lambalar 50000 saate kadar aydınlatma ömrüne sahiptir.

uzun-omur

Az Tüketim

LED’ler günümüzde kullanılan diğer aydınlatma araçlarına göre daha az enerji tüketmesiyle ön planda durmaktadır.

LowPowerConsumption

Zararsız Işınlar

Diğer revaçta olan aydınlatma araçlarına karşın LED’ler kızılötesi ve ultraviyole ışınları yaymazlar. Halojen gazlar içermedikleri için çevreye zararları minimumdur.

uv-isin

Neden Ekaldes ?

logo_ekaldes

Alüminyum ve LED teknolojisini birbiri ile harmanlayıp, çevreye zarar vermeyen ve enerji tüketimi az aydınlatma sağlayan şirket olan Ekaldes, bu yönüyle tercih sebebi olmaktadır. Bir de bunların üzerine tasarımcıların özenle tasarladığı ve büyük ustalıkla üretilen ürünler de eklenince Ekaldes’in aydınlatmaya yeni bir soluk getiren “yeni nesil LED’li Alüminyum Aydınlatma Direkleri” ortaya çıkıyor. Tercihi size kalıyor.